Színpadi programok

Nagyszínpad

2019-01-26

Időpont Program
10:00 Kapunyitás
11:00 Megnyitó
12:15 Latin izzás, perzselő ritmusok - Caribbean Carneval Show with Louanda
12:40 Hogyan legyél tökéletes és stílusos életed nagy napján? - Körmendy-Szomoru Kata menyasszony stylist előadása
13:00 Galia LAHAV Bridal Show by Salon Isabell
13:35 Lovász Márta divattervező alkotásainak bemutatása a menyasszonyoknak, az örömszülőknek és a násznépnek
13:50 Hajnalka Tórizs Head Couture show - esküvői kalap -és fejdísz bemutató
14:20 Beszélgetés St. Martinnal és feleségével, Ildikóval szeretetről, házasságról, zenéről - St. Martin mini-koncertje
14:50 Reverie - Rozgonyi Viktória menyasszonyi ruhatervező bemutatója
15:10 Latin és jazz dallamok - Riz Laura műsora
15:30 A Shery szalon legújabb modelljeinek bemutatója
15:50 A III. Menyasszonyi Csokor Verseny eredményhirdetése - a szakmai zsűri döntése alapján
16:00 Káprázatos menyasszonyi csokrok - Szloboda Réka mester virágkötő bemutatója, Hódi Pamela közreműködésével
16:30 Latin és jazz dallamok - Riz Laura műsora
17:00 Nyereménysorsolás
17:15 Vajon ki lesz a következő? Menyasszonyi csokordobás a színpadon Tibor vőféllyel
18:00 Kapuzárás

2019-01-27

Időpont Program
10:00 Kapunyitás
11:30 Megnyitó
12:40 Latin izzás, perzselő ritmusok - Caribbean Carneval Show with Louanda
13:10 Hogyan legyél tökéletes és stílusos életed nagy napján? - Körmendy-Szomoru Kata menyasszony stylist előadása
13:30 Shery szalon legújabb modelljeinek bemutatója
13:50 Galia LAHAV Bridal Show by Salon Isabell
14:25 Latin és jazz dallamok - Riz Laura műsora
14:45 Hajnalka Tórizs Head Couture show - esküvői kalap -és fejdísz bemutató
15:15 Káprázatos menyasszonyi csokrok - Szloboda Réka mester virágkötő bemutatója
15:45 A III. Menyasszonyi Csokor Verseny eredményhirdetése - a közönség szavazatok alapján
16:00 Sándor Jázmin mini-koncertje
16:40 Nyereménysorsolás
17:00 VIP Fődíj nyereménysorsolás
17:10 Vajon ki lesz a következő? Menyasszonyi csokordobás a színpadon Tibor vőféllyel
18:00 Kapuzárás

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

Előadóink

Erdély Kitty

Erdély Kitty

Sminkes

Louanda Bird Abreu

Louanda Bird Abreu

Énekesnő, előadóművész

Sándor Jázmin

Sándor Jázmin

Énekesnő

Szkrinyár Tibor

Szkrinyár Tibor

Vőfély

Tóth György

Tóth György

Vőfély és ceremóniamester

Tóth Olivér

Tóth Olivér

Vőfély és ceremóniamester

Műsorvezetőink

Hessling Hegyi Erika

Hessling Hegyi Erika

Tóth György

Tóth György

Tóth Olivér

Tóth Olivér